poniedziałek, 1 czerwca 2015

Księgarnie, gdzie można kupić książki taniej 2


Dzisiaj druga odsłona posta o miejscach, gdzie można taniej kupić książki - co dla książkoholików jest równie niezbędne, jak niebezpieczne. Do listy dodam kolejne serwisy, z których regularnie korzystam, i które szczerze polecam :)

Jest to jeden z moich ulubionych sklepów (nie tylko internetowych). Na merlinie kupuję płyty, filmy (zdarzyły się nawet kosmetyki) ale przede wszystkim książki! Sklep ma bardzo dobre stałe ceny (książki są często tańsze nawet o 10zł) oraz świetne promocje. Ogromny plusem jest darmowa dostawa do salonów merlin i sklepów Małpka.


Nie korzystam z tego sklepu bardzo często, jednak zdarzają się naprawdę dobre promocje, a regularne ceny książek zawsze są tańsze (nawet o 10zł), przez co zawsze sprawdzam tam pozycje, którymi jestem zainteresowana. Zwłaszcza polecam zaglądać, kiedy polujecie na aktualne bestsellery. Plusem jest również darmowa dostawa do salonów, trzeba jednak dokonać przedpłaty.


Świetny serwis, jeśli szukacie książek obcojęzycznych, również tych dopiero co wydanych. Ceny zazwyczaj są normalne, jednak zdarzają się, dwa razy większe, czego nie rozumiem i zdecydowanie nie lubię. Również, jeśli szukacie książek zagranicznych polecam empik, który ma jednak bardziej ograniczoną ofertę. Ogromnym plusem jest darmowa dostawa, jednak trzeba się liczyć z kilku tygodniowym czekaniem (w moim przypadku 2-3 tygodnie).

Jak na razie, są to wszystkie miejsca, z których regularnie korzystam (część 1 link), i które szczerze polecam! 

Chciałabym również zaznaczyć, że nie jestem związana z żadnym z tych serwisów :).

Miłego tygodnia, Patsy.

2 komentarze:

  1. Kiedyś korzystałam z Merlina i Matrasa, ale od jakiegoś czasu prawie całkowicie przerzuciłam się na Arosa. ;)

    OdpowiedzUsuń