poniedziałek, 15 grudnia 2014

Sposób na naukę języka angielskiego od podstaw

W dzisiejszym poście znów przedstawiam Wam kolejną produkcję wydawnictwa Cztery Głowy. Kilka miesięcy temu pisałam o ich ciekawej serii fiszek (link tu i tu). W tamtych recenzjach wyrażałam swoją bardzo pozytywną opinię: świetna jakość, ciekawe tematy, różne poziomy i to wszystko w formie małego, przenośnego zestawu fiszek!

Ten pakiet, czyli "Angielska gramatyka dla początkujących" jest bardziej "ograniczony", tak jak głosi tytuł (cóż za wskazówka!) jest to gramatyka dla początkujących (poziom A1-A2), przyda się również tym, którzy chcą utrwalić podstawy zanim ruszą do kolejnych poziomów. 

Mimo, iż są to "jedynie" fiszki, zestaw ten jest obszerny, zawiera: 250 dwustronnych kartek, w tym 47 zagadnień gramatycznych, książeczkę z ćwieczeniami oraz dostęp do testu online. Cały pakiet jest przejrzyście podzielony na tematy, które łatwo opanować - informacje na każdej fiszce są dobrze wyważone - szok naukowy nie grozi! 



Fiszki to świetny sposób na łatwą i szybko naukę języka, dzięki temu, że są niewielkich rozmiarów, możemy bez problemu brać ze sobą codzienne do pracy/szkoły wybraną ilość zgadnień gramatycznych, bez dodatkowego obciążania toreb, czy plecaków :), wszystko dzięki temu, że jest to pierwsza gramatyka na kartkach!

W moim przypadku, fiszki te nie przydały mi się (mój angielski ma się dobrze) :), jednak wiem, że dużo osób skorzysta na tym zestawie, gdyż jest on świetnym sposobem na porządną naukę języka od podstaw. 

Miłego tygodnia, Patsy :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz