poniedziałek, 24 listopada 2014

Listopadowe nowości i grudniowe zapowiedzi


Zapraszam na nowy cykl postów na moim blogu. Co miesiąc, będę dzielić się z Wami najciekawszymi nowościami i nadchodzącymi premierami. Będzie to dosłownie kilka pozycji :) 

Listopadowe nowości
20 tom "Jeżycjady" "Wnuczka do orzechów" już na mojej półce :D Jest to jedna z moich najukochańszych serii, więc serdecznie zachęcam do lektury!

Sama upolowałam na merlin.pl (za 24.99zł) jeśli ktoś jest zainteresowany :)

Wydawnicto: Akapit Press

Sugerowana cena: 34 zł


Kolejna świetnie zapowiadająca się pozycja jednego z moich ulubionych pisarzy Erica-Emmanuela Schmitta "Papugi z placy D'Arezzo", już znalazła się na obowiązkowej liście zakupowej :D.

Wydawnictwo: Społeczny Instytut Wydawniczy Znak

Sugerowana cena: 39,90 zł


Dla fanów książek historycznych w ciekawszym wydaniu, kolejna pozycja Kamila Janickiego "Damy złotego wieku". Opisyje losy m.in. Bony Sforzy, Barbary Radziwiłłówny, Anny Jagiellonki. Jeszcze nie dorwałam, ale też obowiązkowa pozycja na mojej liście :D

Wydawnictwo: Społeczny Instytut Wydawniczy Znak

Sugerowana cena: 39,90 zł

Grudniowe zapowiedzi

Tutaj tylko jedna pozycja zwróciła moją szczególną uwagę (bardzo dużo ciekawych pozycji nadciąga w styczniu! :D), jest to nowe wydanie, z filmową okładką "Love, Rosie" Ceceli Ahern. Ta pozycja już za mną, jak zwykle autorka nie zawodzi. Tym razem porusza temat przyjaźni damsko-męskiej, ogólnie rzecz biorąc. 

Film na jej podstawie wchodzi na ekrany film 5 grudnia.

Wydawnictwo: Akurat

Sugerowana cena: 39,99 zł


***

To na tyle, mam nadzieję, że chociaż jedna z moich propozycji zwróciła Waszą uwagę ;).

Miłego tygodnia, Patsy.Sprostowanie: wszystkie pozycje zostały wybrane przeze mnie, nie współpracuje z żadnym z wymienionych powyżej wydawnictw.

2 komentarze: