wtorek, 17 lipca 2012

Wakacyjna przerwa
Piszę do Was z informację, że przez najbliższe trzy tygodnie, będę miała (przymusową :p) wakacyjną przerwę - wyjeżdżam w miejsce, gdzie dostęp do internetu będzie znacznie utrudniony...
Z jednej strony, tej przeważającej, ubolewam nad tym, jednak z drugiej, tej optymistycznej, dostrzegam plusy odpoczynku od, wszakże nadal, wirtualnego świata. 

Oczywistą konsekwencją tego, będzie brak pojawiania się postów oraz przerwa w odwiedzaniu Waszych blogów. Może czasem uda mi się dorwać gdzieś jakąś furtkę do internetowego połączenia, jednak wydaje się to bardzo niemożliwe :P.

Tak więc jadę na wakacje i wszystkim, którzy również mają letnią przerwę/urlop życzę wspaniałego wypoczynku, a tym którzy niestety jak na razie nie mogą sobie na to pozwolić posyłam uściski oraz inspirację do szukania uprzyjemniającej tej czas lektury :).

Pozdrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie!
Patsy. 

9 komentarzy:

 1. Przede wszystkim wypocznij, a o blogowanie się nie martw, cierpliwie wyczekujemy Twojego powrotu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. No, moja droga, życzę Ci przede wszystkim miłego wyjazdu, odpoczynku i trzymam kciuki, aby pogoda dopisywała. Myślę, że takie odcięcie się od Internetu to świetna sprawa, ale widzisz - ja teraz siedzę miesiąc w Holandii, a przerwy sobie zrobić po prostu nie mogę no ;))

  OdpowiedzUsuń
 3. Życzę udanego wypoczynku! Mój obóz już się skończył i teraz znowu blog rusza pełną parą :D.

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Udanego urlopu oczywiście! ;) Niedawno właśnie wróciłam z obozu i tak jak Luna - zabieram się do pracy nad moim małym miejscem na ziemi ;D

  OdpowiedzUsuń