środa, 16 czerwca 2010

Melissa De La Cruz "Błękitnokrwiści"


Wydawnictwo: Jaguar
Seria: Błękitnokrwiści Tom I
Tłumaczenie: Małgorzata Kaczorowska
Data wydania: 10 marca 2010r.
Więcej informacji:
 • strona serii


  Na tę książkę po prostu wyczekiwałam.
  15- letnia Schuyler Van Alen jest outsiderką jej jedynymi przyjaciółmi są dwaj chłopacy. Nie jest ona znana i lubiana w szkole, jednak jej podejście do życia i status szkolny zmienia się kiedy dowiaduje się, że jest błękitnokriwstą - wampirzycą, nieśmiertelną - chłopak, w którym jest zakochana, w końcu zwraca na nią uwagę, dostaję propozycję reklamowania jeansów, których reklama podbija Times Squre. Jednak życie nieśmiertelnych jest zagrożone Ktoś zabija młode wampiry. Srebrnokrwiści, żywiący się krwią swoich pobratymców zagrażają nastolatka, jednak nie wszyscy dopuszczają taką opcję, przewodniczący Rady, nie dopuszczają powrotu największego postrachu ich rasy.
  Jack Force, który również czuje coś do Schuyler odwraca się od niej kiedy ta sieje zaniepokojenie, mówiąc o srebrnokrwistych, jego siostra, która jest z nim związana na wieki, nieśmiertelną więzią zadowala ją. Dziewczyny nie ma się do kogo zwrócić, potrzebuje matki, która od jej wczesnego dzieciństwa jest w niewyjaśnionej śpiączce.
  Czy Rada w końcu zrozumie, że życie młodych wampirów jest zagrożone?

  Ogólnie ---> pozytywnie, jednak druga część (wkrótce o niej napiszę) jest o wiele lepsza, więc chociaż z tego powodu warto ją przeczytać :)

  xoxo Patsy
 • Brak komentarzy:

  Prześlij komentarz