sobota, 3 grudnia 2011

Promocje książkowe

Hej!
Nie wiem, czy zauważyliście, ale od dłuższego czasu na moim blogu funkcjonuje taka zakładka jak "Promocje książkowe", którą staram się często aktualizować, w miarę znajdowania jakichś ciekawych okazji :D.
Napiszę również w tym poście o ciekawej, aktualnej, akcji w empik.com. Mianowicie 15 pozycji z Wydawnictwa Otwartego przecenione zostały na 19,90 :D, w tym popularne tytuły: "7 razy dziś", "Zawsze przy mnie stój" (bardzo podobały mi się obie pozycje) oraz książki Emily Giffin, z których sama zamierzam coś wybrać, gdyż jeszcze nie zapoznałam się z twórczością tej pisarki. Polecacie coś może? :D

Buziaki!

Edit: Promocja opłaca się oczywiście wtedy kiedy odbieramy przesyłkę osobiście w salonie - jest wtedy darmowa, dla tych co nie mają blisko siebie Empiku niestety myślę, że ta promocja nie będzie zbyt korzystna :(.

5 komentarzy:

 1. Niby przeceny do 19,90 zł,ale przecież i tak trzeba zapłacić jeszcze ok. 10 zł za przesyłkę,więc w sumie nie jest taniej;)
  Ja ostatnio zauważyłam wielkie promocje na stronie wydawnictwa Znak. Łatwo można zdobyć 30 procentową zniżkę,a oprócz tego są straszne przeceny. Kupiłam 5 książek z przesyłką za 90 zł! Normalnie zapłaciłabym.. jakieś 160;) Polecam;D

  OdpowiedzUsuń
 2. Miravelle, odbiór w salonie empik jest bezpłatny, przez co przy takim wyborze dostawy się opłaca :)
  Ooo :O to muszę zajrzeć na ich stronę :D!

  OdpowiedzUsuń
 3. Tylko nie każdy ma Empik pod domem ;) To tak gwoli ścisłości, bo ja i tak tam nie kupuję.

  OdpowiedzUsuń
 4. O, super sprawa! Postaram się skorzystać z tej oferty ;)

  OdpowiedzUsuń